Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes-e eWritert venni...

Érdemes-e eWritert venni egyetemi jegyzetelésre? Ha igen, akkor milyet?

Figyelt kérdés

Műszaki egyetemen tanulok és tervezek venni egy olyan digitális táblát, amire tudok jegyzetelni, ehhez az ötlethez szeretnék további pro- és kontra érveket gyűjteni.


Én a Boogie Board Sync-et néztem ki, szerintetek milyen? Tudtok-e jobbat?

https://www.youtube.com/watch?v=PyEmHgbjkiY


Amilyen előnyöket én látok:

nem kell papírt és tintát használni (kb. 6.000 Ft/félév megtakarítás); nem kell szkennelni mindig, rögtön digitalizálva van pdf-formátumban; nem kell füzeteket, lefűzőket hurcolni; nagyon keveset fogyaszt, nagyon ritkán kell tölteni


Ami negatívum:

nem lehet a táblával visszanézni, amit írtál, csak telefonnal/számítógéppel; kisebb, mint egy A4-es lap, nehéz rá jegyzetelni; drága (amit linkeltem, kb. 36.000 Ft, így csak kb. 6 félév alatt térül meg); egyetlen színnel lehet jegyzetelni


Ti mit gondoltok?


2017. máj. 22. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

És a képleteket , rajzokat h jegyzeteled le vele?

Nem tudom mi a baj a hagyományos jegyzeteléssel... Lehet tanulni füzetből is, nem kell mindent "bedigitalizálni".

2017. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja megnéztem , lehet vele rajzolni is, hát sztem még mindig nem jó ötlet , de a te dolgod.
2017. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!