Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alsó kategóriás fülhallgatókná...

Alsó kategóriás fülhallgatóknál milyen márkát érdemes venni?

Figyelt kérdés
5000-10000 FT környékén
2017. ápr. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
JBL, AKG (például K321-es volt nekem, kitartó és jó minőségű füles volt), Sony szinte mindig jó, Pioneer, Yamaha talán, akad 10 ezerért Audio-Technica is.
2017. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én használtam vettem bolhapiacon 500 Ft.ért az a gumis verziós.

Kitakarítottam picit.

Nem is volt használva.

(ezt tavaly Karácsonykor vettem egy piacostól)

(szerintem fogalma sem volt, milyen jó minőség)

Halál jól szól!


THOMSON HED99


Bazi szépen szól és mázlista voltam, mert ilyen olcsón jutottam hozzá.

Az egy gumis headsett.

Azok picik, de kiváló a hangjuk!

2017. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Hifi-fórumok (és saját tapasztalat) szerint a Philips SHE 3590 (illetve a telefonos verziója, a 3595) hangminősége eléri a tízezer forint feletti fülhallgatókét, mindezt 3000-3500 Ft körüli áron. Személy szerint az én ízlésemnek kissé túl sok a basszus, de ettől eltekintve meglepően tiszta hangot ad ki -és ezen lehet segíteni egy equalizer vagy konvolver segítségével.
2017. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!