Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani, hogy...

Hogy tudnám megoldani, hogy kipróbálhassam a lézernyomtatót?

Figyelt kérdés
Nemrég szereztem egy HP laserjet 3550-át és szeretném kipróbálni, hogy működik e vagy sem, viszont a magenta szín kifogyott és így nem hajlandó nyomtatni. Ha tudnám, hogy működik akkor vennék hozzá tonert, de így hogy nem vagyok biztos benne így nem akarok fölöslegesen pénzt kidobni. Ha esetleg van valami megoldás arra, hogy lehalább egy tesztoldalt kimyomtassak , az jó lenne
2017. ápr. 13. 05:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha feketére állítod kellene nyomtatnia ha van a fekete tonerban anyag.
2017. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
100%
Nekem Xerox van, az is letiltja a BW nyomtatást is, ha egy toner üres. Nekem úgy sikerült megkerülni, hogy a kifogyott tonerből kivettem a chip lapocskát, így nem kapott állapotadatot és nyomtatott.
2017. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kézikönyv megmondja mi t kell nyomni hogy n vegye figyelembe az üres toner jelzést
2017. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!