Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtatóba vegyek port, vagy...

Nyomtatóba vegyek port, vagy ne töltögessem, hanem kompletten egy újat vegyek, hp laserjet pro?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Cseréljed ki cakk pakk. Annyi akció van, féláron odaadják.
2017. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha "por" alatt a toner-kazettát érted, akkor nézd meg a konkrét tipus árát, és a hozzá illő toner árát!

Az hogy "Laserjet Pro" elég kevés adat, mert rengeteg tipusa van.

De azért jellemzően egy Laserjet 21 000 Ft-tól indul, és akár 3-400 000-be is kerülhet. Viszont azért egy toner mindig olcsóbb mint a nyomtató.

Pld. egy HP LaserJet Pro P1102 olyan 36 000 Ft-körüli áron kapható, a hozzá való toner ( HP 85A )pedig már 4000 Ft-ért is rendelhető. ( Eredeti, nem utángyártott!)

2017. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. ápr. 10. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Úszni fog minden a porban. Nem teljes a videó az utanzoltesrol. Ha igen, rákkeltő a por, és a temetés drágább mint az a pár toner.
2017. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont tegnap 22:11

De ,imel szenvednél vele - nem is fog sikerülni! - mikor 4000 kapsz komplett tonert, utángyártottat pedig még olcsóbban?


Én egyszer próbáltam meg tintasugaras nyomtató patronját itthon utánatölteni tintával - még a fülem mögött is tintás voltam, a patron meg ment a kukába.

2017. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy már szétszedtem és össze is raktam, csak por nincs hozzá még
2017. ápr. 11. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Minek kérdezel ha a válaszok nem érdekelnek?

Csinálj amit akarsz! hajrá!

2017. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt miből szűrted le, hogy nem érdekel? Szerinted minek kérdeztem? Hallottam, hogy néha beleszárad, ha után töltik, meg nem is olyan jó minden esetben. De nekem nincsen benne tapasztalatom.

Hallod, ezzel a válaszoddal aztán nagyon ki lettem segítve.

2017. ápr. 11. 20:16
 9/9 acelsziv ***** válasza:
4. A toner szimpla grafit és műanyag keveréke. Semmi rákkeltő nincs benne. Szilikózist okozhat ha letüdőzöd.
2017. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!