Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehetne utána nyomozni?...

Hogy lehetne utána nyomozni? (ip. Cím) Azt hiszem átvernek. Segítség!

Figyelt kérdés
Valaki felvett msn-re a napokban. Semmilyen logikus magyarázatot nem adott arra, hogy hogyan és miért. Csak "meg akar ismerni". Én nem is ismerem, soha sem hallottam róla, nem is láttam. Vajon ki lehet ez? Már az is átfutott az agyamon, hogy lehet csak átvernek, és nagyon is ismerem az illetőt. Hallottam valami ip. cím lenyomozásról. Ez segítene? Hogy működik ez az egész? Köszi a válaszokat előre is.
2010. máj. 11. 18:40
 1/1 anonim válasza:
100%

Létezik olyan, hogy WLM-en keresztül lenyomozzák az ip-d, de csak olyan tud vele bármit is kezdeni aki ért is hozzá.

A baráti körödben olyan személyt keress, aki konyít egyet smást a számítógépekhez, internethez.

2010. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!