Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigi problémák?

Elektromos cigi problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy iStick Pico 75W-os Ecigim, nemrég vettem, ez az első. Régen a haveromnak volt ilyen "pálca" alakú cuuca, az tetszett meg nekem és gondoltam én is veszek egyet. Az viszont könnyen használható volt, csak a gombot kellet megnyomni és már szívhattam. Ezen viszont sok mindent lehet állítani, amit nem igazán értek. Leírok pár fogalmat amit nem sikerült megértenem benne, és jól jönne hozzá magyarázat, segítség. Viszont még az lenne a problémám hogy amikor szívom recseg, ropog ami elég zavaró tud lenni. Ez mitől van?

(A fogalamak)

Temp. Ni

Temp. Ti

Temp. Ss

Tsmp. M1, M2, M3

Wattage

Bypass

Én általában Smart-on használom, mert ott csak fel le kell nyomogatni Low-High-ig.



2017. márc. 20. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A fűtőszálon sistereg a liquid. Kicsit lentebb kell venni a V vagy a W értékét és nagyobb levegőzésűre állítani.
2017. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!