Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Napelemes mobilakku power...

Napelemes mobilakku power bank-et Kínából miért nem szállítanak ide?

Figyelt kérdés

Mindre azt írja, "cannot ship to Hungary", de miért?

Van valami importtilalom a kínai napelemes cuccokra?


10.000mAh-s kis power bank, de a 8000mAh-s is ugyanez, nem szállítanak ide, de megnéztem más országot, ami nem EU tag pl. Svájc, oda sem.


Mi lehet az oka?

Összetörik a VÁM-on vagy szállítás közben?



2017. márc. 16. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Beépített aksis cuccokat nem mindig hoznak. Nézz körbe mas oldalon..gear est.pl szállít
2017. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
gearbesten nem szállítanak.
2017. márc. 16. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Beírtam a googleba, rákattintottam a legelsőre és az szállít ide:

[link]

2017. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, írhattam volna, szóval GearBest-ről miért nem szállítanak...

Nem igazán értettem mit mond az üfélszolgálat, kissé kínai az angoljuk.

2017. márc. 16. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Értelek, de miért akarsz minden áron onnan rendelni?

Nem szállít:

[link]


Szállít:

[link]


Szállít és még olcsóbb is:

[link]


[link]


[link]


Miért ragaszkodsz a GearBest-hez?

2017. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
van pár dollár beragadt aprópénzem ott egy 10-es kb, gondoltam valami értelmesre elköltöm.
2017. márc. 17. 13:20
 7/9 anonim ***** válasza:

"gondoltam valami értelmesre elköltöm."

Na a napelemes töltő pont nem tartozik az értelmes kategóriába. Legalábbis ennyiért nem.

2017. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

powerbank a lényeg, ami napelemmel van kombinálva, úgy értem a power bank része értelmes, mert ha nyáron több órát elvagyok mondjuk bicóval akkor jól jött volna.


Ettől függetlenül a napelem is jól jött volna, mert csak kint hagyom napon és nem is kell töltenem, nem használnám mindig, szóval ha csak pár nap alatt tölti fel , akkor annyi alatt.

2017. márc. 18. 01:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelek, de ezek a gyakorlatban marhára életképtelen dolgok. Egy ekkora voltaikus cella a benne lévő akkut alapból napok (úgy értem egy hét) alatt töltené fel a tűző napon. Kb. annyi az értelme mint az autó tetejére párnahuzatból vitorlát tenni üzemanyag megtakarítás céljából.
2017. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!