Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videokártya frissítése után,...

Halikjani kérdése:

Videokártya frissítése után, újraindításkor a windows betöltő képernyő után nem ad képet a monitor?

Figyelt kérdés

Hello az volna a problémám hogy van 2 db 1 gigás vieokártyám az eggyik nvidia geforce 210 a másik ati radeon hd 5450 és nem adnak képet driver frissítés/telepyítés után.. a videókártyák működnek másik gépbe... van egy 256 os viokártyám az jól müködik..

az alaplapra gyanakodtam vagy tápra de nem találtam meg a probléma forrását.. kérem valaki segítsen.

alaplapom msi p43-c51 tápegységem 420Watt



2017. márc. 15. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rogton a bekapcsolas utan a BIOS-ba be tudsz lepni es latszik a kep?

F2 vagy DEL...nyomogatod hogy belepj rogton miutan inditasz.

2017. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen betudok lépni a bioszba
2017. márc. 15. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak a rezolucio állitodott el. Gyakori probléma bizonyos monitoroknál. Lépj be Safe Mode-ba (csökkentett mód, nem tudom magyar e a windowszod), ott visszaállitasz egy müködő rezoluciot aztán ujrainditod.
2017. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megprobáltam es sajnos nem változott semmi :(

Egy eszre vételem volt hogy amikor telepitem az alaplapot cd röl akkor valamiert nem engedi a vga-t telepiteni..

Probáltam a mappán belül megnyitni es azt ha megnyitom azt irja ki hogy a gép nem éri el a minimumot a software telepítéséhez.

Elnem tudom miért irja ki hisz nem olyan ocska szerintem...

2017. márc. 16. 21:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég zavaros. Miféle alaplapot telepitesz? A chipset drivert? Azt nem a saját cd-jéről telepited? Akkor meg miért mondaná hogy nem talál....

Biztos nem egy másik alaplap Cd-jét probálod?

2017. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az alaplapom msi p43-c51 eztis dobja fel mikor bekapcsol a számítógép

A cd valószínűleg ennek az alaplapnak a driver cd je mikor vettem a gépet akkor ezt adták hozzá ( nem boltba vettem hanem egy ismeröstől)

2017. márc. 17. 07:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kondenzátorhibás az alaplap.

Milyen windows van rajta? A drivert esetleg probáld meg az msi.com oldaltol feltenni ne a cdről.

2017. márc. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


válaszd ki a te windows tipusodat

2017. márc. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már ezt is probáltam es sajnos ez sem működött
2017. márc. 18. 09:42
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahoz lehet valami köze hogy i3 mas proci van benne? Sokan monták hogy lehez nem kompatibilis a kártyával..
2017. márc. 18. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!