Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mikroba igy forrt fel a...

A mikroba igy forrt fel a viz, miert? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Szval a munkatarsam epp vizet melegitett a mikroban miutan kivette belerakta a kanalat erre a viz kb "felrobbant" es jol megegette a kezet. Ez mitol lehetett?
2010. máj. 10. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
attól, hogy a mikró túlhevíti a vizet----
2010. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

.



[link]



.

2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Már elnézést, a huszonegyedik században élünk, de még nem találkoztam olyan emberrel, aki elolvasta volna a használati utasítást. Benne van ez is, hogy mi okozza.
2010. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tűzön melegítésnél a vízmolekulák a fokozatos melegedésnél egyre gyorsabban mozognak míg mikróban az energiát felvéve csak rezegnek és a víz megmozgatásakor az egész víztömeg molekulái egyszerre indulnak meg.
2010. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Tisztelt 11:34-es "valaszolo" imadom az ilyen bekepzelt egoista embereket akik valasz helyett inkbb lecseszik masikat. Szanalms... :)

Elnezest hogy a munkahelyemen epp nem volt hasznalati utasitas es meg azt sem tudtam hogy ez benne van! Tovabba azert is elnezest hogy egy direkt a kerdezeshez kitalalt oldalon fel mertem tenni egy normalis kerdest! Pontozas megvolt ;)

2010. máj. 11. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!