Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a jobb melyiket éri...

Melyik a jobb melyiket éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés
Joyetech eVIC VTC-t vagy a Joyetech eVIC AIO-t?

2017. febr. 9. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a VTC-t venném. mert bármilyen kazánt rá lehet rakni. míg az AIO ha jóllátom integrált patronos.
2017. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


VTC miniket szeretik az emberek, az AIO-ra többen is panaszkodnak.


Személyes tapasztalatom, hogy a VTC mini (Cuboid, és sok más Joyetech) középérintkezője egy idő után lötyögni kezd, és a rajta lévő tankok kicsit instabilak, de egy Ogyűrűvel "javítható".

Az AIO szipkája 4-5 slukk után forrósodik.


Ahogy előttem is írták, AIO-nál ha valamelyik része elromlik dobhatod a kukába az egészet, elég 1x leejteni, vagy csak felborul és eltörhet a palást, ami nem cserélhető.


Mindenképp külön mod, külön tankkal javasolt. Ezek az egybeépített verziók olyan 1-2 hétre, hónapra, kipróbálásra vannak szerintem tervezve.

2017. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!