Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Steam-et...

K.mefisto1 kérdése:

Hogyan lehet a Steam-et letölteni Ubuntu-ra?

Figyelt kérdés

12.04-es az Ubuntu, próbáltam nézni videóket róla, de amit a srác csinált a letöltéseknél nekem nem volt olyan lehetőségem, hogy letöltsem.

Valaki tudna segíteni?

Előre is köszönöm



2017. jan. 31. 13:25
 1/2 anonim válasza:

Bár nem vagyok nagy játékos, de én is leszedtem a Steam-et Ubuntu 12.04-re kb még 2 évvel ezelőtt .

Mindenképp a legfrisebb verziót fogja követelni, amit egyébként ellenőrizni is szokott - ezért erősen ajánlott a hivatalos weboldalról beszerezni a telepítőjének a DEB fájlját .

A Steam weboldalán a jobb felső sarokban zöldellik is az Install Steam felirat. Majd megint zölddel "Install Steam Now" - már fel is kínálja a DEB fájlt, aminek a telepítését a sudo jelszóval már neked kell megoldani.

2017. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

sudo add-apt-repository multiverse

sudo apt update

sudo apt install steam

2017. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!