Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok egy led szalagot...

Hogyan tudok egy led szalagot bekötni?

Figyelt kérdés

Akvárium tetőre szeretnék led szalagot felrakni 40cm szélességben 2 sorban.

Páravédett ip65 ös szerintem megfelelő erre a célra.

Hideg fehér 6500K-led kellene hozzá kapcsoló és tápegység.


Segítséget szeretnék kérni, hogy milyen szalag, kapcsoló és tápegység a megfelelő erre a célra esetleg kell e hozzájuk még valami alkatrész vagy a szalagot simán hozzá lehet e csatlakoztatni a tápegységhez ?


Hol érdemes vásárolni ?


Köszönöm előre is!



2016. dec. 29. 13:19
 1/2 anonim válasza:

Nem a szakterületem, de szoktam én is nézegetni.


Magyarországon is tudsz venni, de még a lengyel piacon is 8 ezerért akartak a múltkor adni 10 métert...

Szóval nevetséges.


Vannak magyar webshopok, de elég drágák, körülbelül kétszer annyiba kerül mint külföldröl, pedig ugyan azt árulják, DE TÉNYLEG :D


Aliexpress-ről rendelj szerintem, olyan 25-30$ körül 10 métert tudsz venni, és elvileg full vízálló, bár nem kockáztatnám meg hogy víz alá dugom (szerintem csak IP656, de amire neked kell, tökéletes szerintem) :D

Ezek RGB-sek, és azt hiszem hogy a távirányítóján tudsz színt is keverni, de ez nem biztos, a legjobb ha megkérdezed.

És persze tápegység is már alapból jár hozzá, benne van az árban.

Ahogy látom az egyik vége elő is van készítve hogy a tápegységbe lehessen dugni.


Belinkelem neked, aztán jó vásárlást:


[link]

2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*IP65 :D
2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!