Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha Youtuben copyrightot...

Olivér2002 kérdése:

Ha Youtuben copyrightot kapok, a kkor le le kell törölnöm a videót?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mit írtak neked?
2016. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hi X(nem X-et írtak,


A copyright owner using Content ID claimed some material in your video.


This is just a heads up

Don’t worry. You’re not in trouble and your account standing is not affected by this.


There are either ads running on your video, with the revenue going to the copyright owner, or the copyright owner is receiving stats about your video’s views.


Video title: Video cime

Copyrighted song: Cim

Claimed by: Aki "lenyomozta"

View claim details


What's next?

If there are no problems, you don’t need to take any action. You don't need to delete your video.


If something went wrong and the copyright owner or our system made a mistake, we have a dispute process. Only use it if you’re confident you have the rights to use all the content in your video.


- The YouTube Team

2016. dec. 9. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jopofi :-D

A nézettséged utáni pénzt lenyúlja a videód eredeti tulaja! Az igaz hogy nem kell letöröld.

A videóid monetizáltak?

Tényleg valaki más tulajdonát tetted fel?

2016. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A view claim detailsnél azt is megnézheted miért és mit reklamált a tulaj.
2016. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg a zene elejét copyztam, de ez egy remix. Többi qrva ember, aki remixel őket miért nem bszkurálják?
2016. dec. 10. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A youtube már akkor tudja hogy másoltál amikor feltetted, nem volt véletlenül valami warning amikor befejezted az uplodot? Ott általában mondja hogy mit detektált és felajánlja hogy tegyél mutét rá hogy a copy owner ne reklamáljon. Ha nem teszel mutét akkor asszem küldenek egy levelet a tulajnak.
2016. dec. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Csak óvatosan, én is töltöttem föl zenét amire ezt a figyelmeztetést kaptam (semmi probléma, ez mindössze annyi, hogy hirdetések jelennek meg a videó alatt, semmi több), egyszer csak gondolt egyet a tulajdonosa és fogta magát és letiltatta, még csak nem is figyelmeztetett, én meg kaptam a fél év büntetést és a szerzői jogi sulit -.-
2017. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Hiába próbálkoznak, az emberek már úgy se fogják úgy megvenni a zenét mint 20 évvel ezelőtt...
2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!