Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oszcilloszkó...

Trafó1 kérdése:

Szerintetek ez az oszcilloszkóp menyire használható/éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
A hirdetés nem sokat mond el, főleg nekem mert nem értek hozzá, ajándék lenne.

2016. dec. 3. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Képzeletemben (amúgy 40 éve használok, ma is 3 akad) egy jól használható, 250MHz-es valódi 2 sugaras, digitális tárolós a vágy, na az már elegendő lenne...


Azért a válaszhoz tudni kellene mire szeretnék használni.

Hangfrekvencia, nagyfrekvencia (adóvevők) esetleg digitális terület.

2016. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A hirdetés nem sokat mond el, főleg nekem mert nem értek hozzá, ajándék lenne."


Ha nem látjuk, nekünk még annyit se mond el.

2016. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Banyek elfelejtettem belinkelni:

[link]

2016. dec. 3. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Nekem van ilyen (kitben véve, nekem kellett összerakni), de marad a kérdés: milyen célra akarja használni.

Előny: digitálisan is tárol.

Hátrány(nekem, bár arra nekem van 2 másik) relative alacsony 200kHz-es analóg sávszélesség.

Egyébként nagy élmény, és óriási előny, amikor LÁTOD a jelet.

Kapcsolóüzemű tápegységeknél pl. egy multiméterrel (szinte) nem mégy semmire, itt csak szkóp használható.

[link]

Itt egy kép, ez egy autó önindításkori áramfelvétele, erről, ezzel az szkóppal készült.

Lehet a másik kettő tudása sokszorosa, de azok nem tudnak tárolni, azért vettem (építettem össze) ezt.

Ez már a 4., az előzőeket "elkönyörögték", eladtam, aztán mégse tudtam élni nélküle.... Amúgy <7000 Ft, de karácsonyra nem ér ide)

2016. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja hogy 7000 ft és úgy kell összerakni?

Mondjuk a manuszkám a jófogáson össze szereli 9000 ft ért.

2016. dec. 3. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!