Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul az autóm az első...

Nem indul az autóm az első hideg napok beköszöntével Idei akksi van bent. Rádiót is kiszereltem már. Akksi problema talán?

Figyelt kérdés

#akkumulátor #akksi lemerül
2016. nov. 13. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, csak a saruk nincsenek rendesen feltéve.
2016. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam az akciós Varta akkumulátorral. A 8 éves neve nincs aksit kellett vissza tenni, és indított. Most megvárom, hogy eladják az elfekvő készleteket a hidegek után, aztán veszek újat.
2016. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gombos Zsolt(Jeti) válasza:
én a Puntommal jártam gyakran így.Kicseréltettem a generátor,utána is csinálta...Kiderült,hogy az akkusaru rögzítése-kábele nem volt jó...Úgyhogy kezdd azzal,hogy megnézed azokat,mielőtt komolyabb költségekbe vered magad...
2016. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szabolcs1995 válasza:
hát igen sajnos az akumlátor :D az öszes szuzukinál ez van ha az aksi le merül akkor hiába tolod be az autot lehet elindul de utána egy idö után el gyengül az auto és meg áll
2016. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 orasbacsi válasza:
Nem egyértelmű a kérdés.Az önindító sem indul be,vagy az meghajtja a motort,de az nem akar működni?
2016. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha az akku jó, akkor lehet az önindító, én egyszer a Saxo-val jártam úgy, hogy megálltam valahol és nem akart utána újra elindulni. Aztán kiderült az önindítóból letörött egy kis darab valahogy, a szerelő visszahegesztette, aztán mehettem is.
2016. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 XT4 válasza:
Ha dízeles a kocsid akkor az a baj hogy befagyott a dízel ha pedig benzines akkor vizes a benzin
2016. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!