Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezetékes telefonon hívás...

Névtelenül nevű kérdése:

Vezetékes telefonon hívás elutasítás?

Figyelt kérdés

Újra beköttettem a vezetékes telefont. Döbbenten tapasztaltam, hogy ha engem hívnak, nem tudom elutasítani a hívást. Soha ilyen problémám ezelőtt nem volt.

Vezeték nélküli a készülékem, Philips mint anno. Most vettem a Media Marktban. Vissza is vittem, ahol az eladóval kipróbáltunk még egy Panasonic és egy Sagem telefont is. Egyikkel sem lehet elutasítani a bejövő hívást. Hiába nyomjuk meg a piros letevés gombot, továbbra is csörög míg a másik fél le nem teszi.

Másnak is van hasonló tapasztalata? Létezik még manapság olyan készülék ami ezt tudja? Ez egy alapvető funkció, bármikor előfordulhat hogy valaki nem akar felvenni egy hívást, én még életemben nem hallottam ilyenről. Régebben ezt minden telefon tudta.



2016. okt. 19. 15:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Valami ötlet?
2016. okt. 19. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Felveszed es lerakod - problem solved
2016. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felvesz, azonnal letesz. Ennyire egyszerű.
2016. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fel se veszed, elutasítani sem tudod. Ha pedig látatlanban tudod, ki keres, akkor húzd ki a zsinórt. Nálam hónapokig így volt. Csak akkor dugtam vissza, ha én akartam telefonálni.
2016. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kihuzni, kapcsold le a csengojet.
2016. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Régebben ezt minden telefon tudta" hehehe, biztosan erre gondoltal, ugyi?


[link]


:-D :-D :-D

2016. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan izék vagytok, ne bántsátok már, az ilyenek nem tehetnek róla hogy tudatlanok.

Vezetékes telefonon a piros gomb nem a bejövő hívás elutasítására, hanem a már felépült kapcsolat bontására szolgál. Akkor is ha nem tetszik. Ez a rendszer működéséből fakad.

Egyes készülékeken a bejövő híváskor lehetőség van a jelzés némításra, így nem kell hallgatnod hogy csöng, ha nem akarod felvenni.

2016. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hordozható Philips készülékem van. Se lehalkítani, se kikapcsolni nem lehet. Csak kihúzni a madzagot.
2016. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A felveszem leteszem nem a legjobb mert az pénzbe kerülhet a hívónak.

Találtam ilyen némítás funkciót, az lesz, de nagyon csodálkozom ezen.

2016. okt. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!