Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik szabvány foglalja...

Melyik szabvány foglalja magában a PFC-ket?

Figyelt kérdés

Melyik szabvány határozza meg a pfc kötelező felhasználási körét, és a működésére vonatkozó feltételeket?

Köszi!



2016. okt. 1. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen PFC-re gondolsz? Mert nem egyértelmű a kérdésed.
2016. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pfc mint teljesítmény javító. Azt olvastam az egyik cikkben, hogy az EU ban kötelező minden tápegységben. Ugye ez EMC szempotból is kötelezheti szabvány, meg környezetvédelmi szempotból is.
2016. okt. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy mi az a PFC, de milyen tápegységre gondolsz? Jelenleg ami teljesen biztos, hogy az EMC kötelező. Én jelenleg egy szabványt találtam (most nincs nagyon időm tovább keresgélni, lehet más tudja): MSZ EN 61000-3-12:2012 De ez is csak arról szól, hogy milyen harmonikus határáramok elfogadhatóak 16-75A fázisáram között.
2016. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez is jó köszönöm, a harmónikus áramok miatt. Lehet konkrétan erről nincs is szabvány, csak arról ami miatt alkalmazzuk. Konkrét tápegység típus nincs, mivel a fénycsőnél is vannak harmónikus áramok, csak a példa miatt hoztam fel.
2016. okt. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!