Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A STEAM azt írja, hogy nem jó...

IsmeretlenAlak kérdése:

A STEAM azt írja, hogy nem jó a jelszavam, pedig a kezemet tenném rá, hogy jót írok be. Lent a többi. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Minap gondoltam, hogy játszok egyet a CS:GO-val, mert ha már megvettem steamon, akkor miért ''porosodjon''. Rákattolok, és kéri a steam a jelszavamat, én megadtam, de nem fogadja el. Ezek után rákattoltam a ''Elfelejtetted a jelszavad?'' lehetőségre, de utána elbizonytalanodtam, mert nem tudom, hogy milyen email címre regisztráltam.

Szóval most nemtudok bejelentkezni a steambe. Egy csómó megtakarított pénzt beleöltem, és most ez a vége...

Kérlek segítsetek, vegyétek fel velem a kapcsolatot vagy mit tudom én, de SEGíTSETEK! :'(

Előre is köszönök mindent.



2016. aug. 25. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavaros, mert én úgy tudom hogy emaillal kell bejelentkezni, tehat ha nem tudod hogy milyen emaillal regisztraltal akkor próbáld egy másik emaillal, irj a supportnak, hogy az emailodat sem tudod, ha vannak biztonsági kérdések akkor sztem azzal vissza lehet állítani
2016. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Felhasználó névvel kell bejelentkezni és nem e-mail címmel.

Annyira sok e-mail címed nem lehet. Szóval nézd végig az összes e-mailt miután megadtad a felhasználó neved az elfelejtett jelszónál.

Illetve, ha használod ezt az opciót, akkor meg kell erősítened, hogy te kérted a jelszó emlékeztetőt. Ha nem teszed akkor egy bizonyos idő után elévül. Szóval elrontani nem lehet.

2016. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy olyan santa gyanúm, hogy regisztrációnál elírtam az email címem, mert egy email címem sem kezdődik aval a betűvel, amit kiír. (ha új jelszót kérek, akkor megmutatja az regisztrált email cím első betűjét)
2016. aug. 25. 14:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez esetben mi tevő legyek??? Már írtam is supportnak, de semmi válasz.
2016. aug. 25. 14:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és még az az érdekes, hogy mielőtt ez az eset megtörtént volna(előtte olyan 4-5 órával) beengedett a steam evel a jelszóval.
2016. aug. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!