Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Euro Truck Simulatort át...

FÁ04 kérdése:

Euro Truck Simulatort át lehet tenni egy másik gépre?

Figyelt kérdés

Van egy notebookom és azon van rajta,de kapni fogok egy új pc-t,és arra szeretnem atvinni a jatekot anélkul hogy újból keljen kezdenem a jatékot.

Elore is koszonom!



2016. aug. 18. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A mentést tartalmazó mappát kimásolod, és beilleszted az új gépen ugyanoda (telepítés után).

Steam esetén szerintem felhőben is menti a játékállást, de ha nem akkor ott a mappa.

2016. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen
2016. aug. 18. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első írta, én rendszeresen így csinálom, jobban mondvaú, pendrivera szoktam amikor a gépet ujra telepitem :) mert ugye nem eredeti window hanem egyszer a laptopot szervizbe vittem és ott ujra is telepitették és benne hagyták a win7 telepitő lemezt persze nem gyári hanem ki irt és azota azt használom csak hát aktiválni kell és CMD-be tudom aktiválni de csak 30 napokra és néha ujra rakom, és akkor pendrivra rakom a mentést és jó
2016. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!