Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen robogót vegyek? Jövőre...

Milyen robogót vegyek? Jövőre leszek 14 éves és venni akarok egy robogót!

Figyelt kérdés

Nézegettem suzukit olyan 80-100e forint körül!

4t vagy 2t?



2016. aug. 17. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Csak venni akarsz egyet vagy vezetni is akarod majd? Lehet ezt 14 évesen? Nem tudtam. Biztosan jól fog kinézni egy 14 éves gyerek az úton..

Szent kenyérmorzsa

2016. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te jó hülye vagy de nem azért már 14 évesen lehet kezdeni ! látom nincs jogsid ha van akkor is *****
2016. aug. 17. 11:15
 3/6 anonim válasza:

13 és fél évesen el lehet kezdeni és amint 14 vagy mész közútra, levizsgázol és kapod a jogsit!(ezt az elsőnek)

Amúgy ha Suzukit akarsz akkor Address az nem olyan szar.

Ha még lenne egy 30-50 ezred pluszba mondanám hogy vegyél egy Yamaha Aerox-ot. Elvileg elég jó robogó.

De nem tudom milyenek az 50-es robogók ,de gyorsulás is számít akkor 2t ha nem akkor nyugodtan 4t.

Bár szerintem egy 50-es Supermoto sokkal jobb,de kicsit drágábbak. Vannak 130-150 körül nem olyan szar állapotban lévők

2016. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettél ! __-
2016. aug. 19. 18:45
 5/6 anonim válasza:

Egyébként példának egy autósiskola itt megtalálod az infókat [link]



Infó:

4T: +kevesebb fogyasztás,-lassú gyorsulás,=szerelés kb ugyan annyi ha kell.

2T: -többet fogyaszt 1-2 literrel,+jobban gyorsul, -||-

Ha nem számít hogy többet eszik és a hangja se zavar akkor 2T, De ha ezek számítanak és valami mélyebb csendesebb hangot szeretnél akkor 4T.


Ezeken az oldalakon nézelődj itt mindig lesznek robogók/motorok!:

hasznaltauto.hu

hasznaltmotor.hu

jofogas.hu

kepesmotor.hu

2016. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz sokat segítettél !
2016. aug. 25. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!