Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megtegyem e? Várom, és még is...

Megtegyem e? Várom, és még is félek!

Figyelt kérdés
Van ez a horrorfilm ,hogy amikor kialszik a fény. Nagyon érdekel, de megnézzem? (14 vagyok) Nem roncsolja a leki világom?

2016. aug. 15. 11:56
 1/4 anonim válasza:
gondolom lány vagy :P Nem lesz bajod nem lesz lerombolva a lelkivilágod :D
2016. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen

:)

köszi

2016. aug. 15. 12:17
 3/4 anonim válasza:

Én megnéztem már egyszer(moziba).Őszintén szólva a története nagyon tetszett de olyan volt mindig egy vígjáték legalábbis nekem.Én csak röhögtem rajta.


[Kis mennyiségű SPOILER az ijesztegetős jelenetekről]

Van benne egy rakás olyan jelenet ahol csak előtűnik az a fekete női alak és neki rohan valakinek.Annál talán ott ijedhetsz meg hogy csak úgy puff előbukkan de az sem volt váratlan legalábbis számomra én nem ijedtem meg.

Aztán lesz benne egy olyan rész amikor leddel fognak világítani és ott majd egyszer talán meg fogsz ijedni amikor meglátod a fekete női alak arcát.Talán akkor picit össze rezzentem mert nem vártam hogy kidugja a buksiját.De nem tartott sokáig és nem volt nagy dolog.Ezen kívül tényleg nem volt benne semmi ijesztő.


[Itt már nincs spoiler]

Van egy nagyon jó tippem amit ha megfogadsz szerintem könnyebb lesz még akkor is ha nagyon ijedős vagy.Menj be úgy a filmre mintha vígjáték lenne.Amin lehet röhögni azon röhögj.DE KOMOLYAN.Fogd fel úgy mintha kicsit se lenne ijesztő.

2016. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi

:)

2016. aug. 15. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!