Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A fúrógép tokmányát hogy...

A fúrógép tokmányát hogy szereljem szét?

Figyelt kérdés

Van rengeteg tokmányom és kár lenne eldobni amikor csak koszos és nem rossz. Szeretném őket szétszerelni de nem tudom hol kezdjem a bontását melyik alkatrészével.

[link]

Az egész gépet fel tudtam újítani és pont a tokmány fog ki rajtam. :( Köszönöm előre is a választ.



2016. aug. 14. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki a csavart a közepéből.
2016. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan melyik is az?
2016. aug. 14. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a piros alakzat végződik (a tokmány belsejében) ott van egy csavar. Általában fordított menetű. Ez után még a a tokmányt le kell tekerned egy menetes szárról (ami a fúrógépből jön ki). Ez ha jól emlékszem már rendes menetirányú.
2016. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szét tudtam szerelni méghozzá úgy hogy kiteketrem a pofákat satuval ráfogtam és kihúztam. Viszont vagy rosszúl szereltem össze vagy javíthatatlan a tokmányom mert össze vissza járnak a pofák a tokmányban. Hol az egyik hol a másik jön killyebb mintha csúszna a menet.
2016. aug. 20. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"kiteketrem a pofákat satuval ráfogtam és kihúztam."

Itt követted el a hibát.

https://www.youtube.com/watch?v=nLYWZXfMIYM

2016. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztamindenit ez jó ez a videó
2016. aug. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!