Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet kikapcsolni a...

Zfb08qsy kérdése:

Hogy lehet kikapcsolni a riasztót?

Figyelt kérdés
Van egy 92es f astram amit még nem használok. kikapcsoltam a riasztot(nem villogott a piros jelzés) aztán másnap feltünt hogy ismét aktív.. most megnéztem probáltam kikapcsolni ki is kapcsol jelzi hangal aztan kb. 30mp mulva ujra elkezd villogni. Valaki tudna segiteni hogy mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszönöm!

2016. aug. 8. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a riasztóval lesz gond, hanem az autóval. Menj szervizbe vele, amíg tudsz..
2016. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtobb riaszto ujraaktivalja magat ha nem indulsz el a kocsival. Hogy hogyan kapcsold ki anelkul hogy elinditanad a motort nem tudom, valoszinuleg irja a hasznalatiban.
2016. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. aug. 8. 18:32
 4/4 JulesTS ***** válasza:
Automatikusan újraélesedik a riasztó. Általában ajtó nyitás kell ahhoz, hogy ez ne történjen meg (esetleg ahogy előttem írták, a gyújtás ráadása). Ha ajtót nyitottál, akkor lehet, hogy rossz az ajtó kapcsoló. Próbáld ki, hogy kikapcsolod a riasztót és kinyitod az ajtót. Ha ez után is visszaélesedik, akkor kikapcsolás után add rá a gyújtást és úgy nézd meg.
2016. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!