Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnám levenni a grafikát...

Hol tudnám levenni a grafikát MesterMC-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sajnos a számítógépen kicsit laggol (nem mindig csak néha) de idegesít mivel ha jump-olni szeretnék néha leesek..Hol tudnám levenni a grafikát?

2016. aug. 5. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen géped van? Rég minecraftoztam már, esc gombbal eljutsz a main menübe, és ott lesz a grafika valahol. De mmcről azt is el tudom képzelni, hogy nincs benne ilyen beállítási lehetőség.
2016. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fujitsu nem valami ismert,de az a lényeg,hogy mennie kellene lagg mentesen.
2016. aug. 5. 11:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Beallitasok---videobealitasok es ott van 1-2 dolog de nem tudom mit kellene lenntebb venni v feladni
2016. aug. 5. 11:54
 4/4 anonim válasza:
Videóbeállítások-azon belül lesz olyan, hogy grafika azt rakd "gyors"-ra a felhőket kapcsold ki látótávolságot is vedd lejjebb. Esetleg még a "V-sync"-et is kikapcsolhatod, bár ez csak annyit tesz, hogy nem engedi az fps-t a monitorod képfrissítése felé.
2016. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!