Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám beállítani az SDR...

Hogy tudnám beállítani az SDR rádió vevőmet?

Figyelt kérdés
vettem egy SDR usb sticket, 1-2 éve elkezdtem hobbiból kedvtelésből rádiózni, most gondoltam kipróbálom az SDR rádiót, jelenleg csak az alap antennám van hozzá amit adtak de még így is csak legfeljebb a rádiókat hallom, semmi pmr freki , vagy pl itt lakom a reptér mellett és abszolute nem tudok elfogni vele semmit, adtam rá adást 446mhzn egy baofengről de nem túl tiszta,stb azt gondolom hogy valami beállítási hiba van, ebben kérnék mielőbbi segítséget(Angolul vannak fent videók de nem éppen értem) , valamit milyen antennával használjam hogy minden okés legyen (olcsóbb megoldás esetleg ? linket beszerzési helyet elfogadok :)

2016. aug. 3. 08:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!