Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Milyen laptopot vegyek egyetemre?

Figyelt kérdés
Kollégista leszek, ezert könnyen mozgatható kellene. Beadandok elkészítésére használnám, illetve böngészés. Macbook airt néztem. Azon belül a 11 inches i5-et. Mekkora az a 11inch (centibe tudom..) laptopokban kicsinek számít? (13-as drága már nekem.)
2016. júl. 5. 20:46
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
11" = 11*2,54 cm, kb. 28 cm-es képátlót jelent, nem nagy, cserébe elég hordozható, nekem egy 13-as air van, ami szerintem nagyon jó, hgy itt még sima ügy a normál méretű billentyűzet, 11-esen nem tudom, hogy van. Böngészésre ez a mérettartomány is jó, ha jó a szemed (nem kell sasszem, de ha szemüveges vagy, anélkül már nem próbálnám), a beadandó meg attól függ, ha word, akkor simán, építésznek azért nem mennék ezzel.
2016. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!