Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-mobile Domino Surf díjcsomag...

T-mobile Domino Surf díjcsomagom van, ami havonta 890 ft és elvileg van hozzá havi 150 mb mobilinternet. Kérdés: Miért nem tudom ezt felhasználni?

Figyelt kérdés
ha mobilnetet szeretnék a telómra, vásárolnom kell külön.. ami pedig elvileg a díjcsomagban benne kéne h legyen, azt nem tudom használni
2016. júl. 2. 13:54
 1/2 anonim válasza:

Nekem is Domino Surf díjcsomagom van, de van mellé egy Domino Netplusz S csomagom is.

Úgy tudom, hogy egy aktív mobilinternet csomagnak lenni-e kell, hogy felhasználhasd a Surf-ben lévő 150 mb-t.

A legegyszerűbb, ha engedélyezed a Domino NapiNet csomagot.

Küldd a 1430-as számra a +NAPINET kódot.

(Ha mégsem működne ez a megoldás, akkor ha jól tudom a -NAPINET kóddal le tudod mondani)


Viszont arra figyelj, hogy amint túlléped a 150 mb-t, a NapiNet automatikusan aktiválódik és 10 megabyte-onként levon 195 forintot. Illetve, ha már a 150 mb-ot felhasználtad, de van olyan nap, amikor nem használod a mobilnetet, akkor a 195 forint sem vonódik le.

2016. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szolgáltató mit mondott, amikor reklamáltál?
2016. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!