Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adott videokártyához 2 monitor...

Adott videokártyához 2 monitort szeretnék csatlakoztatni, de, hogy?

Figyelt kérdés

Nekem van jelen pillanatban a számítógépemben egy "asus R7 360" videokártya, ami egy "Phipils 223V5LHSB2/00" monitort "működtet". Nos, viszont szeretnék fejleszteni!

Ami azt takarja hogy szeretnék meg vásárolni ideiglenesen 2 darab "Asus VX239H-W" monitort. Ezzel nem is lenne probléma, mert a videokártyán 2 darab DVi csatlakozó van így tehát ezt simán meg lehet oldani. De! Elég idegesítő ha pl játék közben a monitornak a szélét kell nézni ami esetemben pontosan középre esne. Ezért majd a harmadik monitorra is beruháznék akkor viszont már bonyolódna a dolog és ebből adódna a probléma / kérdésem. Tehát a kérdésem az hogy egyáltalán ezzel a videokártyával (asus R7 360-al) érdemes-e ilyesfajta fejlesztésbe bele vágni vagy inkább már tegyek le róla és nézzek egy új videokártyát. A második kérdésem az viszont az lenne hogyha elég erős a videokártya 3 darab monitor működtetésére akkor abból lehet valami gond hogy 2 darab sima DVi csatlakozóra lesz rákötve a harmadik pedig HDMI-re.


2016. jún. 28. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg, hogy a HDMI kimeneten tud-e egyáltalán 3. monitort meghajtani. Mert sok esetben a HDMI az egyik DVI "tükrözése" azaz úgyanaz a kép van rajta mint az egyik DVI-on. Most nincs időm részletesen megkeresni a videókártyád doksiját, de azban le van írva, hogy hány monitort tud meghajtani.
2016. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet erre! Én ma megnéztem hogy van-e valami erre utaló dolog a leírásában (a dobozában lévő kis könyvben) de sajnos nem találtam semmit. Mivel én is idő szűkében vagyok nincs időm rá keresni interneten erre.
2016. jún. 29. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik altípus? Ha jót találtam ez nagyjából egy egy éves cucc? Miért vennél ujabbat?
2016. jún. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az a típus: "asus radeon r7 360 2gb ddr5 r7360-oc-2gd5-v2" (Ez van a számlán, és interneten ha rá keresel akkor 2 verziót találsz ugye a V1 illetve a V2-őt ez a V2-es modell ami nekem van. Hát nem pontosan 1 éve üzemel nálam de olyan tavaly december környékén vettem. Én nem szeretném le cserélni minden esetben, mert jól teszi a dolgát, de hogyha az ember megteheti akkor nyugodtan fejlesszen. Legalábbis én így vagyok vele. Meg ha ezt a kártyát le cserélném családomban lévő másik gépbe kerülne át. Amire ugyan nem kérdeztél rá, de gondoltam le írom. Amire szeretném esetleg majd le cserélni a kártyát az egy: (Szintén Asus és szintén AMD-s kártya) ASUS AMD Radeon R9 380 Strix. (Bocsi ha egy kicsit értelmetlen lett néhány mondat kicsit későn írtam :-D )
2016. jún. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!