Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már a WS...

Valaki rendelt már a WS teleshoptól neten? Mennyi idő alatt szállítják ki? Én múlt kedden (04. 06) rendeltem, csütörtökön (04. 08. ) kaptam egy e-mailt, hogy postán kapom. Jövő hétfőre (04.19) kell? szerintetek ideér?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 11:55
 1/1 anonim válasza:

Én rendeltem kb fél éve, de csak 1 hónapra rá szállították ki és ráadásul nem is a kért méretben. Próbáltam felhívni őket, de azt mondták, hogy két hét után nem cserélnek. Erre én elmondtam, hogy csak aznap kaptam meg. Nekik a gépen azt írta ki, hogy már lassan három hete megkaptam. Hiába próbáltam bizonyítani, nem hitték el...

Ezek után én mindenkit lebeszélek, hogy onnan rendeljen.

Remélem te azért jobban jársz :)

2010. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!