Mi az a VR szemüveg?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy virtuális valóság.

Meg hogy lehet telefonra kötni meg PC-re, de ez pontosan mi? Egy kis kijelző, ami a szememtől pár centire van vagy mi? Nem teszi tönkre a szemem?

Meg hogy olvastam azt is, hogy 3D-s. Ha ez egy kis kijelző, akkor közvetlenül a szemem elé kell egy 3D-s szemüveg, mert hát szemüveg nélküki 3D nincsen.

Ezt pontosan hogyan kell elképzelni? Mondjuk rárakom a telefonomra és onnantól kezdve teljesen virtuálisan 3D-ben bent leszek mondjukbegy játékban?

Valami olyasmit olvastam, hogy az Oculust vásárolták fel és abból lett a VR. Azt sem tudom mi az az Oculus. 😂😂

Örülnék ha valaki felvilágosítana.


2016. máj. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
De van szemüveg nélküli 3d :) . Olyan ez mintha egy másik valóság lenne a szemed előtt. ahogy forgatod a fejed, úgy forog a világ.
2016. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mióta van szemüveg nélküki 3D? :D
2016. máj. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!