Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mitől "lassulhat" le egy...

Mitől "lassulhat" le egy -mindig bedugottan használt- laptop?

Figyelt kérdés
Ha a szakadozás lelassulás miatt van, mit lehet csinálni?

2016. máj. 10. 20:06
 1/4 Boda Gergő ***** válasza:

Mit te mondasz? Mi a kérdésed, ennek így se eleje se vége, mi szakadozott?


A gép azért lassul mert a Windows ideiglenes fájlai túl nagy méretekre nőttek, használj Cleanert. esetleg nem kívánt folyamataid vannak: vírusok. Esetleg régebbi a géped: nincs legendő erőforrás. De ez alapján aki ki találja az Nobel-díj várományosa, Se gép típus, se architectura, se op.rendszer adatai. Mi meg jósoljuk meg mi van vele....

2016. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit én mondok? Köszönöm, nem akartalak zavarni, ennyi.


Talán másnak lesz valami ötlete.

2016. máj. 10. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Más vagyok, én sem értem.

Ha tényleg kell a megoldás, fejtsd ki jobban a kérdést. Például mi szakadozik?

A "bedugottan használt" kitétel is csak zavaró tényező, de azt figyelmen kívül lehet hagyni.

2016. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz; Hát szakadozik ahogy megy. Talán legjobban azon lehet szemléltetni, hogy pl a tévéadás hangja megakad, kihagy, folytatja. Vagy ahogy egy oldalon, pl itt lefelé menne az ember, hogy az oldalon lefelé is olvasson, akkor nem folyamatosan gördöl lefelé, mint szokott, hanem gördül vaéamennyit, aztán megáll, aztán ugrásszerűen megy tovább.

Nincs rá jobb szó, egyszerűen szakadozottan csinálja, amit előtte folyamatosan csinált.


Valaki előbb azt gyanította, hogy lehet vírus -amit a hétvégén valaki megnézett nekem, hogy nem az, meg van is állítólag jó vírusmegelőzőm- , vagy lelassult a gépem, amit nem tudok, hogy mitől lehet.

A hétvégén egy csomó szükségtelen dolgot, ki is takarított, aki leellenőrizte a vírusosságot.

2016. máj. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!