Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy powerbank 50000mAh-as,...

Ha egy powerbank 50000mAh-as, tényleg annyi?

Figyelt kérdés
Volt már powerbankom, 5600mAh-as és nem tudta feltolteni a 3100mAh-s aksit! Hogy lehetséges ez? És az 50000mAh powerbank valojában mennyi?
2016. ápr. 23. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Ha kínai, akkor csak a típusa is lehet (lámpáknál is ezt játsszák, pl 100W típusú lámpa). Egy 50Ah-s powerbanknak azért már van mérete, és súlya is. Még lítium akkukból építve is, az áráról nem is beszélve.
2016. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak mert ebay-en van már 3-5 ezer forintért
2016. ápr. 23. 07:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi összegért tuti átverés. 50.000mAH az 50 amperóra! Elektromos biciklikben amivel el lehet karistolni jópár kilométert szokott 30 ameróra körüli akksi lenni. Gondolom valami kínai csuda, esetleg kínai oldalról is? Az ilyeneknél csak rá írogatnak számokat, a tényleges kapacitás a töredéke szokott lenni.
2016. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan az ilyen netes rendelésekkel:

[link]

2016. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális powerbank nincs 1 Ft/ mAh ár alatt.

egy 50.000 mAh kapaciotású nem zseb-, hanem táskaméretű lenne.

2016. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az Ebay-en vettem egy 20.000 mAh-t és nem nagyon bíztam benne (Made in China), de 4.000 Ft-ot megért, hogy kipróbáljam. Tenyérnyi nagyságú, egy ujj széles, szóval van súlya, de nem mondanám nehezebbnek, mint egy aprókkal teli férfi pénztárca. Hosszú utazást is végigbírja (18 óra volt a legtöbb, amit egyfolytában használtam), ráadásul ha olyan helyen vagy, ahol tölteni is tudod, akkor szerencséd van, mert közben is tudod használni. Kb 1,5 óra alatt teljesen feltöltődik. Így utazás előtt érdemes feltenni. Nyilván, ha napokig nem használod, akkor lejjebb merül.
2016. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!