Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudnék használt, működéské...

Hol tudnék használt, működésképtelen ócska kidobott elektronikus alkatrészeket szerezni?

Figyelt kérdés
Mivel nincs guberálás ill. elektronika kategória, így maradt ez, hátha néhány ember tud segíteni. Elektronikus alkatrészekre, eszközökre lenne szükségem, változatosakra, működésképtelen/hiányos, olyan szeméttelep minőségű alkarészekre, Bp külvárosában lakom a 10. kerületben. Van valamerre egy szemétlerakótelep, amerre alig járnak, és el lehet onnan hozni cuccokat, vagy lombtalanítás, bár az csak bizonyos időközönként van. De van erre módszer? Esetleg cégek által termelt elektronikai hulladékot szerezni?
2016. ápr. 17. 18:18
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
Bolhapiacokon.
2016. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az pénzért van. :D
2016. ápr. 17. 20:31
 3/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, szeretek én is begyűjteni mindent :D
2016. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél ki hirdetést pár helyen, hogy ilyen kellene.

De írj konkrét példát is: régi telefon, számítógép, magnó, stb.

Sok helyen van eltéve a szekrény tetejére.

2016. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TappancsMancs ***** válasza:

A bolhapiac bár pénzért van de olcsó mert sok olyan dolog kerül oda amiért nem is lehet sokat elkérni, szerintem megér egy körülnézést. Vannak még ingyenes oldalak pl facebookon is több. Ha elkezded beírni fb-on, hogy "ingyen" mutatja mik vannak, írj oda neked mi kéne és nézd át...


De pl:


MEGUNT HOLMIK, ADOK-KAPOK (MINDENT INGYEN)

[link]


INGYEN ELVIHETŐ

[link]

2016. ápr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!