Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szisztok :D, kene segitseg!...

Szisztok :D, kene segitseg! Tobbi lent!?

Figyelt kérdés

Nos van egy Laptomom amirol itt az infok :

RAM:4GB RAM DDR3

CPU:Intel Corei3 2 mag 2.0 GHz

GPU:Nvidia GeForce 920m 2GB

1TB HDD


Tudom sok jateknak 6GB RAM a gepigenye (az ujabaknak) es sztem a procim meg a videokartyam jo fajta :D ezer azt szeretnem kerdezni milyen jatekok mennek rajta MIN. Medium grafikan ?

Pl jatszottam Far Cry 3 meg Tomb Raider 1. reszevel amiket kivittem !

Pl a GTA5 menne e rajta mediumon ? Vagy valami jobb es ujabb jatek ??- es lehet 6GB RAMos is ha megy olyan a laptopon !! FONTOS: A JATEK AMIT IRTOK NE LOL VAGY MINECRAFT LEGYEN HANEM AKCIO,KALAND VAGY SIMULATOR IS LEHET Pl.FIFA ujabb reszei !

--------------------------------

MASIK KERDES !

Sok a kulonbseg a 4GB RAM es a 6 vagy 8GB RAM kozott ???



2016. márc. 31. 09:45
 1/4 Laaszlo ***** válasza:

Hát először is:

a különbség nagyon is sok, minél több a RAM, annál optimálisabb a gép teljesítménye de ilyen gyenge procihoz 3 gb-nál nem ajánlok többet, hiszen akkor már 64 bites rendszerre lenne szükséged, a proci meg nem biztos hogy elbírná.

A játékokhoz én annyira nem szakértek ritka esetben játszom (nagyon ritkán) de ismerek 1-2 játékot aminek nem akkora a gép igénye, ezért maxon is elfut

2016. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem ! De amugy 64Bit-es windowsom van ! es elegge jol birja :D!
2016. márc. 31. 11:48
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Nézd meg az Elite: Dangerous gépigényét. Sírni fogsz.
2016. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A GTA V sima ügy! szépen optimizált játék intel nvidia combón


Fallout 4, sniper elite, spinter cell, division. Az újjabb címeket meg fogja hajtani ez a kártya, ha nem kevés a proci hozzá! esetleg még egy 4 giga RAM elfér bele.


egyépként ki kell próbálni, mert sok játékról nem is gondolnád hogy milyen jól van optimizálva, (vagy milyen szarul)

A GTA IV rosszabul ment a dedikált kártyámon, mint a GTA V az integrálton! :D Próba cseresznye

2016. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!