Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri most asus transformer...

Megéri most asus transformer t100-at venni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 50 környékén (használtat) venni. Ki akarom próbálni a win-es tabokat, de nem akarok milliókat költeni ha nem jön be. De emellett ez az egyetlen rendes magyar bill-es. Kérdés hogy elavult e már annyira h használhatatlan legyen.. (Másodlagos gép lenne ink)

2016. márc. 14. 23:49
 1/1 anonim válasza:

Egy jó tanács. Használtan ne vegyél semmit, de az égvilágon semmit. Tapasztalat. Én sokszor pórul jártam.

Inkább spórold össze a pénzedet és költsél sokat, minthogy kidobj fölöslegesen pénzt az ablakon, mert nem működik.

Egyébként az ismerőseim pozitívat csalódtak benne és én is. Szerintem megéri ráspórolni, bár te tudod. Remélem segíthettem. :)

2016. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!