Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik a Paysafecard?

Hogy működik a Paysafecard?

Figyelt kérdés

Van pár kérdésem:

-lehet vele Steamen fizetni?

-Ha kérek egy 5k-s cardot az 5kba fog kerülni vagy többe, mint pl. A steam kártyák hogy 10€ de 15ba kerül?

-lehet rá újra pénzt rakni?

-több részletben is le lehet vásárolni?



2016. márc. 7. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt a módszert használtam addig amíg nem volt kártyám. Veszel paysafe kártyát olyan értékben amilyet akarsz (nem tudom pontosan, hogy mennyi a minimum) de ha 5 ezerért akarsz venni akkor 5 ezret fizetsz és 5 ezred lesz steamen. A paysafe card egy kód. Amikor akarod feltölteni a pénztárcádat steamen akkor kiválasztod a paysafecardot, ami többnyire aztán elvisz téged a paysafecard főoldalára ahol beütöd a kódodat és aztán megkapot a pénzedet steamen. Az a te steam pénztárca pénzed, szóval akkor és úgy költöd el ahogy akarod. Olyan mint egy saját kis bankszámla, veszel valamit és lemegy a pénz.
2016. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és még egy dolog, nem tudom hogy steam változtatott-e valamit de 2014ben steam nem támogatta a magyarországi paysafecard opciót. Szóval ennek neked kell utánanézned. Ha nincs paysafecard opciód akkor még mindig nem támogatott magyarországon...
2016. márc. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 8. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!