Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Epiphone sg 310-es...

Petyha kérdése:

Van egy Epiphone sg 310-es gitárom vettem rá egy vastag húr szettet (0.11-0.70) nem fér be a vastag mit tegyek?

Figyelt kérdés
légyi segitsetek, csomó pénz elment a húrra(11-70 DROP TUNING NICKEL WOUND SET)

2016. márc. 5. 13:29
 1/4 Mojjo ***** válasza:
A felső nyeregnél nem tudod beleilleszteni a húrvezetőbe, mert túl vastag, vagy mi a gond? Melyik húrok nem férnek bele? Egyik sem, vagy csak párral van gond?
2016. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak az a nagyon vastag nem fér be a lyukba, a kulcsjukba

a hid az nem fontos azt elintézem de a hangolokulcsjuk oda nem megy be

2016. márc. 5. 15:09
 3/4 Mojjo ***** válasza:

A hangolókulcs lyukába a vastag E húr nem megy bele? Ilyet még életemben nem láttam, jóval nagyobbnak kéne lennie a lyuknak, mint akár egy 11-es húrkészlet vastag E húrjának. De ha ez ilyen valamiért, akkor nincs mit tenni. Vehetnél új húrgépet, hangszerésszel kicserélhetnéd a gitárodon, de sokkal drágább lenne ez az egész, mint egy akármilyen hiperszuper húrkészlet.

Amúgy milyen céllal vettél 11-es húrkészletet elektromosra? Valamilyen alternatív hangolást akartál kipróbálni?

2016. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi megoldottam, még is belefér csak aki fel akarta rakni nem értett hozzá xD amugy drop A ba játszom
2016. márc. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!