Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek laptopot kérjek...

Szerintetek laptopot kérjek ballagásra, vagy XBox-ot?

Figyelt kérdés
Én most vagyok nyolcadikos, ergo évvégén ballagok. Kitaláltam, hogy mivel úgy sincs, és mivel nagyon tetszik, így egy XBox 360-at szeretnék kérni/venni. (Van megspórólt zsebpénzem, kb. a kinecttel együtti ár fele, háromnegyede) Ezt elmondtam, a szüleimnek, apukám támogatja, de anyukám azt mondta, hogy szerinte inkább laptopot kérjek, mert középiskolában kelleni fog. Ti mit gondoltok, középiskolában mennyire fontos egy laptop? (Nem infóval kapcsolatos gimibe megyek)

2016. febr. 19. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem a laptop hasznosabb. bár kinek mi.

én is nyolcadikban kaptam laptopot. hamarosan végzek az egyetemmel és még mindig azt nyúzom.. én sem infós pályán vagyok, de szöveget szerkeszteni, jegyzeteket lementeni,beadandókat csinálni stb arra kell gép.

középsuliban is sokat használtam sulival kapcsolatos dolgokra. hogyha nincs saját géped, akkor ezt ajánlom.

ha van amúgy asztali géped (saját) akkor szerintem nem fontos annyira a laptop.

2016. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem árt a laptop, de nem hinném, hogy az iskolába kell vinni, legalábbis velem még olyan nem nagyon történt..

Viszont annyi pénzből mint egy xbox nem lehet komoly laptopot venni. Ha egy laptopon játszani is akarsz, akkor az minimum 200e Ft. Az alatt egyik sem nyújt olyan játékélményt, mint egy konzol. De egy laptop mindenképpen sokoldalúbb.

Az xbox 360 meg kezd öregedni. Valószínüleg már közel van a leselejtezése. Néhány éven belül már nem lesznek rá új játékok. Ha most konzol mellett döntessz, akkor mindenképpen az új generációsat ajánlom. (One/ps4). Drágább, de arra még 5 év múlva is ki fogják adni a legújjabb játékokat is.

2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azért írok, mert lehet szegények vagytok, és nem azért mert okoskodó kis tini.

Az xbox egy szar. A kontrollere nem tudja helyettesíteni az egeret, és a 100gombot. A kinect is kimerül a tánc utánzásba.

A laptop nem szar, mert lehet vele filmet nézni az ágyba. Amúgy 3-5évig bírja. Gimibe azért kell a pc mert facebook on megy néhol minden hír. Tragédia.

Egy asztali pc olcsóbb, több új játék megy vele, és ha elromlik, olcsóbb javítani.

2016. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából két éve kaptam egy nagyon jó PC-t, szóval a gép meg van oldva. :) Tehát akkor így nem létfontosságú, és matadhatok az XBox-nál?
2016. febr. 19. 21:23
 5/7 A kérdező kommentje:
És igazából tudom, hogy egy jó laptop elég drága, de megoldható, szóval igazából nem pénz kérdés. (Ne értsétek félre, nem vagyunk dús gazdagok, de ha szükséges, akkor egy jó laptopra telik)
2016. febr. 19. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, és a 360-ra azért gondoltam, mert úgy hallottam, hogy a One-t már nem lehet chippeltetni.

De annyira nem értek hozzá, szóval ha valaki ebben is segítene, azt megköszönném

2016. febr. 19. 21:28
 7/7 anonim válasza:
Ha mar van geped/pc vagy valami hasonlo akkor vegyel inkabb xbox-ot egy csomo jatekot lehet azon venni athivhatod a barataidat...es en 10. Vagyok van laptopom de nagyon ritkan hasznalom inkabb a telefonnal foglalkozom es plane ha nincs infod akkor nem fontos...szal szerintem inkabb az xbox sokkal viccesebb meg jobban kielvezed
2016. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!