Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Reseteltem a tp-link rútermet...

Reseteltem a tp-link rútermet és azóta azt írja hogy korlátozott hozzáférés. Mi a tehendő?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kidobod a francba, nekem ebből repeaterem van az is mindig ezt csinálja!

Frissítettem már firmware-t ki be csavargatom az antennákat. egy ideig jó aztán megint szar.


Ful szar az összes TPlink termék, ráadásul nem értem hogy az elektronika miért nincs leárnyékolva faraday ráccsal a környező hullámok zavaró hatása miatt.


Csak bele van bszva az egész elektronika védetlenül egy műanyag dobozba


A technikai igényesség csúcsa...

2016. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rákötöttem a modem kábelt a gépbe és ott is azt írja hogy korlátozott futtattam egy diagnosztikát és azt írja hogy érvénytelen konfiguráció.
2016. febr. 14. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Internet jön belőle tehát tudsz azon keresztül weboldalakat nézni? Ha nem: lehet hogy a routeren volt beállítva az internet szolgáltatód által adott jelszó amit így újra be kell állítani (pl. PPPoE felhansználónév és jelszó). A régi wifi kapcsolati adatokat felejtesd el a géppel. Router újraindítást gondolom próbáltad
2016. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rollyka5 válasza:
Az elos valaszolo egy okoskodo csak ezt most leirom neked .... A Tp-Link a legjobb valasztas a dlink meg minden elbujhat mellette aki ert hozza azt vesz nekem sose volt bajom vele csak ep esz meg angoltudas kell a beallitasahoz a valaszom pedig hogy aramtalanitsd a modemet 25 masodpercre es utana probald meg ha nem segit akkor reset azt is kabelte egybol gepbe es modemtol fuggoen beirod a fix ipjet es bekonfigolod,hmost nem tudom szajbaragosan leirni ha nem megy irj privatban csak ne halgass az ilyen vegtelenul hozzaerto szakemberekre mert akkor annyi problemad lesz mint nekik
2016. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zeusz89 válasza:
Új ruternél mindig a szolgáltatót kell hívni. Mondani cső vettem egy ujjal rútert mi a teendő! A központból lövik be nálam îgy volt
2016. febr. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!