Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mia velemenyetek errol?...

Mia velemenyetek errol? (Kapanadze generator) Link a kommentben!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YxFgAfSXNt8http://www.youtube..

Van egy nagy keresem:

-CSAK azok irjanak, akiket erdekel, vagy van egy kis tapasztalata!

Akik cikizni akarnak, azoknak ajnlom az Egyeb/Humor kategoriat! Viccelodni en is odajarok!


2010. márc. 29. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
nem linkeltél be semmit
2010. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bocsi! Valoban, az egyik ismerosomnek szant linket tettem be ide. megegyszer bocsi!

Itt az ideszant link:

http://www.youtube.com/watch?v=YxFgAfSXNt8&feature=related

2010. márc. 30. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:

.



Mi ez?

Mire jó?



.

2010. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Allitolag villamos energiat lehet vele eloallitani!
2010. ápr. 1. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
És ha ennyire egyszerű (volna) a dolog, miért nem építette meg senki, avagy miért nem terjedt el ? Gondolkozz már egy picit ....
2010. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem "ennyire", hanem sokkal egyszerubb!

Hogy nem terjedt el, valoszinuleg anyagi(a feltalalo is elniszeretne!), es egyeb (azenergianagyhatalmak is) oka van! Szerintem a linken lathato rajz csak az elv! Tesla is foglalkozott a terenergia kerdesevel!

2010. ápr. 2. 15:36
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

" ... Lehet, hogy nem "ennyire", hanem sokkal egyszerubb!

Hogy nem terjedt el, valoszinuleg anyagi(a feltalalo is elniszeretne!), es egyeb (azenergianagyhatalmak is) oka van! Szerintem a linken lathato rajz csak az elv! Tesla is foglalkozott a terenergia kerdesevel!"


Tudod kicsit akkor is sántít a dolog. Jöttek már párszor ilyen meg olyan kütyükkel, és mutogatnak mindenféle videókat a sejtelmesen duruzsoló szerkezetekről. Én azt mondom, ennyire nem lehet egyszerű ez a szerkezet. Az egyszerűségnek van egy hatalmas hibája(?) könnyen rá lehet jönni! Márpedig onnantól nem titok a titok. Egyébiránt olvastam már én olyat, hogy felajánlottak egy ilyen szerkezetért 10 millió Ft-ot, amennyiben valóban működőképes. Nem árulok el titkot, ha azt mondom nem jött létre az üzlet. No és vajon miért nem? Mert ...


1. vagy nem működik a dolog.

2. vagy mégsem ennyire egyszerű (értsd: nem olcsó, egyéb körülmények vannak, pl sugároz (vagy mit tudom én ... ), a dolog.


Megjegyzem az ár voltaképp mindegy volna hiszen a nullpontenergiát, vagy térenergiát nyered ki, gyakorlatilag ingyen hozzájutva az energiához, vagyis csak a megtérülés ideje a kérdés ilyen esetekben. Azt meg, hogy meg akar élni valamiből a feltaláló, nem fogadom el, hiszem mégis mennyit akar kapni érte? 100 milliót vagy többet? Nem tökmindegy, már bocsánat a fogalmazásért, hogy 1000 vagy 2000 évig él meg nyereségéből? Ha meg eladja olcsón, ugyan hogy biztosítaná hogy nem szedik szét azonnal és reprodukálják a szerkezetet.


És szerinted van olyan ember, aki egy ilyen horderejű felfedezésnek pusztán a hírnevéből képtelen volna megélhetési problémáit mellőző állapotba kerülni?


Összefoglalva:


Ha én ilyen dolgot tudnék gyártatni három eset lehetséges.


Az egyik, hogy pénzt akarok. Ekkor nincs más dolgom, mint alaposan "lelicencelni" a dolgot, és kérni érte annyit, amennyit van pofám (és nagy bőr van az arcomon hidd el)! Belátom, meg kell válogatni kinek, és főleg milyen módon ajánlom fel megvételre, de azt hiszem nem volna nehéz megtalálnom a módját. Biztos, hogy találok olyasvalakit, aki megfizetné azt amit kérek.


A másik, amikor előrébb tartom az emberiséget annál, mintsem saját önnön érdekeim által vezérelve milliárdos hasznot kovácsoljak belőle, és meg akarom váltani az emberiséget, valamint segíteni akarok megoldani az energiaválságot. Ekkor nincs más teendőm, mint hatalmas publicitást adni a dolognak, és utánépíthetően nyilvánosságra hozni a szerkezet felépítését, alkatrészeinek felsorolását. Azt hiszem ez utóbbi se jelentene különösebb gondot az internet, és a nagy sajtószabadság korában. (teljesen más kérdés, de nyilvánvaló hogy ilyen esetben is valószínűleg érne olyan társadalmi megtisztelés, és elismerés, hogy nem jelentene többé gondot a megélhetésem (pl. Nobel díj és társai) ...).


A harmadik lehetőség, hogy olyan egyéb körülmények óvintézkedések szükségesek, amik olyan szinten megdrágítják a dolgot, hogy máris nem rentábilis a dolog.


Ezek alapján a véleményem (mert ezt kérdezted ugye), hogy ez a dolog nem, vagy nem a látott módon, és/vagy egyszerűséggel működik. A világ "okos" emberei ugyan kutatják az olcsó és tiszta energia előállításának módozatait, és rengeteg-féle lehetőséggel bepróbálkoznak (napenergia geotermikus energia, hullámerőművek, apály dagály erőművek, szélenergia, fúziós energia, stb) de valahogy nincs közöttük a(z állítólagosan pofon egyszerű) térenergia kinyerő készülékek ... Ez pedig nem véletlen ....


maci

2010. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! Különösen "maci"-nak!
2010. ápr. 6. 19:55
 9/9 anonim válasza:

Az el nem terjedés egyik oka hogy valós magyarázat nincs hozzá hogyan működik. Például Széles Gábor levegőből kicsatolt energiáról beszél, Egyel úr akár a negyedik dimenzióból kicsatoltat. De nekünk valós magyarázat kell. Ami mondjuk a fluxusállandóságot emlegeti.

Van itt egy link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

Ebből ne a perdületmegmaradást vegyük figyelembe, hanem a fluxusmegmaradást, mivel az általad említett készülék elektromos. :))

2014. febr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!