Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple laptopja valakinek van,...

Apple laptopja valakinek van, tapasztalatot esetleg irna?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ,,,,,,almás'''''' latopot, (én legtöbbször így hívom😄) de sok mindent nem tudok róla. Amit netes áruházakon lehet, azt elolvastam vele kapcsolatban, de személyes vélemény érdekelne, pl. hogy mennyire éri meg, milyen a használata, melyik változat éri meg (ha lehet így nevezni, bár nem hiszem) stb. Tudomásom szerint, más laptopoknál, olyan felületre kell tenni, ahol kap alá hűtést vagy nem rudom mi az, de videókban láttam, hogy az ágyon, lábukra rakva, szőnyegen is használják. Nem lesz baja ettől? Minden olyan infót amit szerintetek érdemes tudni vele kapcsolatban, azt légyszi irjátok neg. Köszi a válaszokat. :)
2016. febr. 7. 22:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!