Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Véletlenül kimostam a fiam...

Véletlenül kimostam a fiam laptopját a mosógépgen. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy nagyon kopog, gondoltam biztos csapágyas lehet mert már a szimeringek is tönkrementek benne,néha folyik. Igy rá se hederítettem. Szagény fiam másfél éve spórolt rá most meg folyik belőle a víz. Hogyan mondjam meg neki

2016. febr. 4. 02:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
megmondod neki és megbeszélitek hogy mikor veszel neki egy új laptopot.
2016. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vegyél másik mosógépet.
2016. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnos új laptopot tanácsos venned. Ezt bebuktad.

Tudom, fontos lenne egy új mosógép is, de te ismered a gyereket...ha túléli, és nem is ordítja le a fejed, akkor megbeszélitek.


Nem te vagy az első...na jó, elismerem, laptopot még nem mostak ki, de annál több baromidrága telót...


hogy mondd meg neki? sehogy...a száradó ruhák közt ezt is fellógatod szintén száradni...csak észreveszi...

2016. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Mosd ki a gyereket is, különben nem lesz kompatibilis a laptopppal.
2016. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy laptop volt és nem tablet? Sok okostelefont és tabletet is kimostak már. Mosás előtt ki kell fordítani a zsebeket, pénz, ékszer, bármi lehet benne.
2016. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én a mosógépét mostam ki véletlenül
2016. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!