Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A YouTube-on, hogyan tudok...

A YouTube-on, hogyan tudok kiválsztani vidiket és ezeket egymás után megnézni a nélkül, hogy ne kelljen mindig keresgélnem és ha igen akkor, hogyan?

Figyelt kérdés

Nem kell a bunkoskodás, ezt speckó nem tudom!!

Jó pap, holtig tanul!!!:P

Köszönöm...........


2010. márc. 27. 23:43
 1/7 anonim válasza:
42%
hát sajna mindig keresgélned kell mert ha vége 1 vidi-nek akkor kihoz 1 pár hasonlót de hogyha nem arra gondolsz akkor keresned kell :S
2010. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
tudtommal nem lehet ilyet, csak amit magától kiír jobb oldalra related videos nak, ha egy feltöltőtől vannak a videók akkor azokat kiteszi egymás mellé egyébként nem
2010. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaaaa, gondoltam, hogy csak ez van....

Reménykedtem,hogy lehet egy listát össze állítani, amit aztán egymás után megnézhetnék!! Mondjuk, nem lenne hülyeség.....

Köszi Nektek!!!!!!!!!!:)

2010. márc. 27. 23:57
 4/7 anonim válasza:
100%
listát lehet összeállítani, csak automatikusan nem játtsza le azt.
2010. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be kell jelentkezned, kedvencnek jelölni a videókat, és lejátszó listát kell csinálni.
2010. márc. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
mint az előttem szóló is írta. regisztrálj, jelentkezz be, aztán a kedvenc videóidat keresd meg egyenként, alattuk van egy olyan, h "favorite", arra nyomj rá, és mér bent is van a favorite-jaid, vagyis a kedvenceid között. Onnantól kezdve ha bejelentkezek, a saját pfofilodon ott lesznek mind összeválogatva. Ezek közül top 6-ot is ki lehet válogatni. Remélem tudtam segíteni. jó szórakozást!
2010. márc. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszííííííííííííí!!!

Arik vagytok!!!!!!!!!!!:)

2010. márc. 29. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!