Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az Ebay-ről szeretnék...

Ha az Ebay-ről szeretnék rendelni vagy az Amazon-ról azt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés

Azt hiszem valami elektronikus kártya kell hozzá ugye?

Igazából nekem csak olyan kártyám van amivel az OTP-ből felveszem a pénzemet. XDD Tehát nem vagyok otthon az ilyen netes dolgokban.


Ezt hol kell elintézni?

Illetve hogy csináljam, hogy ne legyen veszélyes a dolog, tehát hogy ne lopják el? Hogy kell ilyet alkalmazni és hogy történik a vásárlás?


2016. jan. 20. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom nyiss PayPal fiókot, amihez tudsz csatolni kártyát vagy számlaszámot.

[link]

2016. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell nyitnod egy PayPal számlát, utána tudsz csak vásárolni.

Így:

[link]

Vásárolhatsz közvetlen bankkártyával, úgy öt éve így teszem, vagy bankszámlád és bankkártyád mellé igényelsz virtuális (WEB) kártyát és arról fizetsz.

Mindig csak annyit teszel rá (tán picivel többet), mint ami az aktuális vásárlás.

Ez a fizetés része az ügyletnek..

2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen regisztrálok, aztán meg kell adnom nekik a bankszámlaszámom és ennyi? Ez kicsit veszélyesnek hangzik. Főleg hogy nem vagyok jó angolból. :D
2016. jan. 20. 21:51
 4/4 A kérdező kommentje:

Már látom. :)

És a kártyák közül melyik a legjobb?

2016. jan. 20. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!