Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit adnátok egy használt...

Mennyit adnátok egy használt HP Deskjet 2545-ös nyomtatóért?

Figyelt kérdés

Ismerösöm annak idején 16 ezerért vette (2014 szeptemberében). Nyomtatót akarok venni egyébként is és kérdezte, hogy 12 ezerért nem kérem-e, garancia sajnos már lejárt 2015ben, de minden tartozéka épp (cd, kábelek) papírok megvannak hozzá.

Újonnan 18 körül találtam neten 1 év garanciával. Már vettek újat, így jó ideje csak ott áll, a patron sajnos kifogyott, így azt még venni kéne. Más megvenné?

Azt tudom,hogy nem használták sokat.



#HPDESKJET2545
2016. jan. 7. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. A tintás nyomtatók újan azért olyan olcsók mert méregdrága a nyomtatáshoz szukséges tinta patron, maga a nyomtató csak a csali.
2016. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak fekete patron kerül 6ezerbe van a patron fekete és színes. 19ezernél tartasz egy használt nyomtató ami újonnan 18ezer. És mégiscsak új, garanciás. 6ezerért ha odaadná úgy megérné talán ennyiért mennek a használt patron nélküli nyomtatók.
2016. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ThodEE GoD ***** válasza:

[link]

Ahogy előttem is írták ezen az áron nemigen érdemes megvenni. 6245Ft a patronok szállítással ha megveszi bele a patronokat akkor ér 12őt :D

2016. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szöveget nyomtatnál, akkor vedd figyelembe, hogy 20-ért már van ff lézer is, ami körökkel szebb és jobb doksikra. De ha színeseket akarsz nyomni, akkor is elég balekfogó a cimborád ajánlata.
2016. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat!
2016. jan. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!