Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okosórát ajánlotok?

Milyen okosórát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a Sony SmartBand / SmartBand 2 / SmartBand Talk-on, esetleg a Razer Nabu / Nabu X-én.

Hasznos lenne, ha mutatná az időt, de ez nem feltétlen megkötés. Igazából a lépésszámlálás, pulzusmérés meg hasonló dolgok, amik ténylegesen megfogtak.


A fent felsoroltakról mi a véleményetek? Miket ajánlatátok még?



2016. jan. 3. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hasznos lenne, ha mutatná az időt" - Egy órával szemben ilyen extra elvárás azért túlzás!

:-)

"Igazából a lépésszámlálás, pulzusmérés meg hasonló dolgok, amik ténylegesen megfogtak. " - Ehhez nem kell "okosóra". Ezt egy 5-6000 Ft-os sportóra is tudja - még az időt is mutatja! - , amilyent bármelyik sportboltba megvehetsz.

2016. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
"Okosóra?" Ilyen nem létezik! Egy tárgy nem rendelkezik ésszel... És te...?
2016. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az idő mutatását azért hoztam fel, mert a SmartBand, a SmartBand 2 és a Nabu x-nek nincsen kijelzője.

Már régóta szerettem volna egy "rendes" okosórát - pl.: Sony SmartWatch - de az drága, valamint most nagyon megfogott a sok egészségmegörző funkció a kicsiben.

Azért szeretnék egy ilyen eszközt, mert hasznosnak tartom, hogy meg tudom kapni az értesítéseimet a csuklómra. Valamint sok jót hallottam a SmartBand intelligens ébresztő funkciójáról is.

2016. jan. 3. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az alap Sony Smartband van, abszolút meg vagyok vele elégedve. 4-5 naponta töltöm, az ébresztője tényleg jó, jelez, ha hívnak, vagy ha írnak, nekem ennyi pont elég. Anno 28.000 forintért vettem Sony Centerben, majd neten megnézve jöttem rá, hogy annyiért mekkora hiba volt. Le nem olyan szükséges venni, zuhanyzáshoz, uszodába is jó, vízálló.

Szerintem ha nem leszel olyan marha, mint én, (:D) és normális áron megveszed, abszolút jól jársz.

2016. jan. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Huawei okosórám van (a T-mobile-nál ajándékba adták a Huawei P8 lite telóhoz)


[link]


Nekem nagyon tetszik, ha koppintom a kijelzőjét, vagy felemelem a karom, akkor mutatja az időt, akkutöltöttséget, dátumot.


Van benne lépésszámláló, és alvásfigyelő, melynek során rögzíti hogy hánykor feküdtél, hánykor keltél, hányszor ébredtél, grafikonon ábrázolja az alvásminőséget (hányszor és milyen mélyen aludtál)


Természetesen az okostelóval szinkronizálva lehet ezeket az adatok megjeleníteni.

Bluetooth kapcsolat van közöttük, így ha hívnak, e-mailt, viber-t küldenek jelzi rezgéssel, és kiírással, hogy kitől jött.

Ébreszt is.


IMÁDOM! :)

2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!