Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek van egy androidos...

Mit tegyek van egy androidos tabletem és nem akar bekapcsolni?

Figyelt kérdés
van egy androidos tabletem ami nem akar bekapcsolni. Szóval csak annyira kapcsol be hogy csak tölti a rendszert de nem csinál semmit. amikor rá kötöm a laptopomra a gép észleli a tabletett de nem jelzi ki. A tabletem története: tavaly vettem egy colorovo citytab lite tabot de most nyár óta ezt a problémát vettem észre hogy nem akar bekapcsoni.(előtte semmi baja nem volt).meg az is lehet hogy a tesóm csinált vele valamit? (a tesómra bíztam a házam). nyáron elmentem egyedül nyaralni Horvátországba és a tabot otthon hagytam mikor haza értem a testvéremtől kérdeztem hogy mért nem akar bekapcsolni és ő bevalotta hogy rootoltatta. Nem tudom hogy milyen programmal tudom viszza tenni a szoftvert a tabletemre mert a tabletem ugye említettem nem akar bekapcsolni és kikapcsolt állapotba szerintem képtelenség vissza a szoftvert.

2015. dec. 26. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Helló! Látom nincs válasz a kérdésedre eddig, úgyhogy megpróbálok valami alap segítséget nyújtnani. Szóval ha minden igaz a tabletedet érzékeli a gép, és rootolva lett. Ebből én arra következtetek, hogy a root miatt be lett kapcsolva a USB DEBUGGING, szóval ha egy flashtool-t és egy gyári/custom ROM-ot letöltenél, és ráflashelnéd a tabletre, akkor működne. Először is: Hogy fogj hozzá? Google a barátod. Keress rá: Colorovo Citytab lite Stock ROM (vagy valami hasonló). A legjobb ha XDA-developers oldalon találtok megoldást, de általában a youtube-os tutorialok is működnek. Legtöbbször ezekhez adnak utasítást persze angolul. Én pontos lépésekkel nem tudom leírni hogy mit is kéne csinálnod mivel nekem Sony telefonom van, és azoknál egész más a helyzet mint az ilyen márkáknál. Az egyetlen problémád szerintem az lesz, hogy flashtoolt és ROM-ot találj, mivel szerintem ez nem egy híres márka.
2015. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! lehet hogy sikerülni fog.
2015. dec. 27. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem segített de azért köszi a választ
2016. ápr. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!