Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Scart helyett HDMI jobb lesz...

Scart helyett HDMI jobb lesz a kép?

Figyelt kérdés
vettem egy 82cm Full HD led TV-t és jelenleg scart-al van össze kötve a T-Home-os set top boxal, ha lecserélném ezt HDMI-re javulna a helyzet v felesleges pénzt költeni rá ?

2015. dec. 9. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal szebb a kép HDMI,vel.

Nekünk amikor megvettük az új TV-t (FHD) , utána 2nap múlva mentem is a Media Markt-ba venni HDMI kábelt. Sokkal jobb, szebb volt a kép. Szintén T-homeos boxal.

2015. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! próbáltam több beállítást, de egyikkel se volt olyan hatás amit elvártam volna
2015. dec. 9. 17:14
 3/3 anonim válasza:
Ez sok minden függvénye, hogy milyen lesz kép, ez esetben azé volt, hogy valószínűleg rossz minőségű SD-s adást néztél a set-top-box-odon. Amint viszont valami HD vagy FullHD-s adás jönne, azonnal észrevehető a különbség; a scart analóg, a HDMI digitális, ez már így el is döntötte a kérdést! A Scart max 576i, a HDMI 1.3 meg 1920x1200p szval nem kicsit ég és föld...
2015. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!