Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy fejhallgatót az...

Vettem egy fejhallgatót az e-bay-en gyanusan jó árban volt mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Szóval vettem ezt a fejhallgatót tök jól szolt meg minden, + jó anyagúnak tűnt ezért is vettem meg de egy idő után már lehalkult most vagy a vezetékkel van a baj vagy valamit elállítottam amit nem hiszek de ez is egy opció mert magán a fejhallgatón nincs hangerő szabályzó most ha beállítási gondja lehet mi lehet vagy ha meg kell javítani hova lehet vinni és kábé mennyiért ?


[link] hash=item5d5ab7de40 delehalkult



2015. okt. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fél éven belül vetted, kérd vissza a pénzt, aztán vegyél itthon megbízható helyen, normális garanciával.
2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Az áru helye: Kína. Mit vártál?
2015. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azzal önmagában nincs semmi baj, ha valami kínai. Vannak olyan belpiacos márkák, amik bármilyen mainstream cuccot porig aláznak fele annyi pénzért. Ez viszont feltehetőleg csak egy létező füles utánzata, amitől már az is szép teljesítmény, hogy amíg működött, jól szólt.
2015. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!