Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Monitor magától kikapcsol?

Monitor magától kikapcsol?

Figyelt kérdés
Ha kihúzom a VGA kábelt és visszadugom a monitorba, akkor pár másodpercig ad képet, aztán mindenféle üzenet nélkül elsötétedik, de nem kapcsol ki, mert világít a led rajta. Szétszedtem, de nem találtam kiégett kondenzátort, és nincs is égett szaga. Mi lehet a baja? Mit lehet vele házilag tenni?

2015. okt. 29. 20:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a videókártya a rossz, mert másodlagos monitorként kötöttem volna be, az elsődleges működik, és más gépen is megpróbáltam, ugyan az a helyzet.
2015. okt. 29. 20:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csatlakozásos, mert amikor kikapcsolom és visszakapcsolom elgezd zizegni valami benne, aztán ahogy képet ad, a zizegés abbamarad, aztán kikapcsol.
2015. okt. 29. 20:49
 3/4 anonim válasza:

Szia

Dell monitorral ugyan ez volt a hiba nálam, a tápegység hibás benne. Terhelésre leesik a kimenő feszültsége, és csak egy pillatnatra kapcsol be. Végig kell mérni a kondikat, és az egyenirányító diódákat.

2015. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. nov. 2. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!